مرسدس بنز G500 جان اولسون، حراج می‌شود

[ad_1]

جان اولسون تصمیم گرفته است تا یکی از خودروهای خاص خود که یک دست دستگاه مرسدس بنز G500 کانورتیبل است را راهی حراجی کند.

جان اولسون یکی از افراد مشهور در یوتیوب و شبکه‌های اجتماعی است که به عنوان قهرمان اسکی نمایشی هم، شهرت جهانی دارد. اولسون چند ماه پیش یک دستگاه مرسدس بنز سفارشی G500 خریداری کرده بود. با اینکه جان اولسون این خودرو را به تازگی خریداری کرده است اما اخبار رسیده نشان می‌دهد که وی قصد فروش جی کلاس خاص خود را دارد و به تازگی شاسی بلند سفارشی اش را در لیست فروش حراجی Cohen & Cunlid قرار داده شده است. این حراجی در شهر ماربلا در کشور اسپانیا قرار دارد و نزدیک به جایی است که جان اولسون زندگی می‌کند.

خودروی مذکور به هیچ وجه قیمت پایینی ندارد. مدل استاندارد مرسدس بنز G500 در بازار ایالات متحده دارای قیمت ۲۵۷ هزار دلار است و این در حالی است که این مدل سفارشی کانورتیبل دارای قیمتی بیش از دو برابر مدل استاندارد جی کلاس است و به قیمت ۷۹۷ هزار دلار برای فروش گذاشته شده است.

Jon Olsson’s Convertible Mercedes G500 4×4²

همچنین فعلا مشخص نیست که جان اولسون چقدر پول برای رو باز کردن این خودرو پرداخت کرده است اما هرچه باشد پروسه هزینه‌ی زیادی روی دست وی گذاشته است. شاید در ابتدا فکر کنید که هدف جان اولسون از سفارش چنین خودرویی داشتن یک شاسی بلند رو باز بوده اما خرید این خودرو از سوی او دلیل دیگری دارد. جان اولسون نسخه‌ی کانورتیبل مرسدس G500 را به این دلیل سفارش داد که می‌خواست این خودرو ارتفاع کافی برای جا شدن در گاراژهای موناکو را داشته باشد. چون گاراژها در کشور موناکو ارتفاع پایینی دارند و به همین دلیل مرسدس بنز G500 به راحتی در این گاراژها جا نمی‌شود. به همین خاطر اولسون تصمیم گرفت تا مدلی از جی کلاس را سفارش دهد که ارتفاع ستون A، B و C آن و همچنین شیشه‌ی جلویی پایین‌تر از مدل عادی آن باشد. البته این کار معایبی را نیز به همراه داشت چون دیگر روزهای بارانی و برفی نمی‌توانید از این مرسدس G کلاس استفاده کنید.

Jon Olsson’s Convertible Mercedes G500 4×4²

بجز تغییرات اعمال شده روی سقف، جان اولسون یک سری تغییرات فنی را نیز درخودروی خود انجام داده است که سبب شده قدرت پیشرانه‌ی V8 تویین توربوی G500 به ۷۸۰ اسب بخار افزایش پیدا کند. در بخش تغییرات ظاهری نیز وی یک پوشش استتاری نظامی را روی بدنه‌ی خودرو نصب کرده است و سیستم اگزوز اسپرت ساخت آکراپوویچ روی این مدل نصب شده است. رینگ‌های مورد استفاده در مرسدس G500 جان اولسون نیز متعلق به مدل G63 هستند.

در انتها نیز روی سپر جلو یک عدد وینچ با قدرت بالا نصب شده است. این اولین باری نیست که جان اولسون تصمیم می‌گیرد خودرویی از خودروهای خاص خود را به فروش برساند. چند ماه پیش و در ابتدای سال جاری بود که او یک دستگاه آئودی RS6 سفارشی خود را نیز که به شدت تیونینگ شده بود برای فروش گذاشت و این در حالی بود که تنها چند ماه بود که آن خودرو را خریداری کرده بود.

[ad_2]
Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 14 =